Betoonist katusekivi Minster (MONIER)

Küsi Interbauenist pakkumist!

Pikkus: 418 mm, laius 334 mm
Roovisamm: 310 - 350 mm
Alusel: 108 tk
Pakis: 4 tk,
Kulu 9,7-11,0 tk/m2

NB! Kõige lihtsam ja kindlam viis kivikatuse tellimiseks on: saatke meile katuse joonis koos oma soovidega ja meie saadame Teile hinnapakkumise.
e-post: info@interbauen.ee

Minster on teistmoodi katusekivi. Eemalt vaadates jätab selle halli värvi sile profiil mulje, nagu oleks katus kaetud hoopis kiltkiviplaatidega. Eriti hästi sobib antud katusekivi kaasaegsete, kerge konstruktsiooni ning puhta joonega majade katustele. Esmakordselt kasutati seda katusekivi Lillehammeri olümpiaküla ehitusel. Sellest ajast peale on Minster katusekivi olnud arhitektide suur lemmik. Minster on kaasaegne katusekivi, mille valmistamisel kasutatakse kõige uuemat tehnoloogiat. See ainulaadse välimusega katusekivi on kaunis ja kauakestev.

Katusekivi Minster on saadaval grafiithalli värvitooni. Katusekivi on valmistatud betoonist, immutatud raudoksiidi pigmendiga ning kaetud tugevdava akrülaadikihiga. Nõnda valmib kaunis ja ilmastikuoludele erakordselt hästi vastupidav katusekivi.

TERVIKLIK KATUSELAHENDUS
Minsteri katuselahendus sisaldab tavapärast valikut lisatarvikuid ja erikive. Lisaks pakume mitmeid teisi teenuseid, mis aitavad Sul Monier katust valides enesekindel ja rahulik olla.

Katusekivi Minster on olnud arhitektide lemmik juba ajast, mil see esmakordselt 1994. a Lillehammeri olümpiakülas avalikuse ette toodi. Saame siiani palju rõõmustavat tagasisidet, kus seda katusekivi kiidetakse kui head ja ausat toodet, samuti hinnatakse selle kaasaegset üldmuljet ja ainulaadset väljanägemist. Sama oluline on meile, et ehitajad kiidavad Minster katusekivi ka selle soodsa hinna ja tehnilise usaldusväärsuse tõttu.

STIILSELT TASAPINNALINE
Tasapinnaline profiil annab minster katusekividele ainulaadse välimuse. See katusekivi valmistatakse erilistes alumiiniumvormides, mis garanteerivad toote täpse kuju.

MIDA KATUSEKIVE VALIDES SILMAS PIDADA
Katusekive Minster võib kasutada alates 14° kaldega majade katustel. Tasapinnalistelt katusekividelt nõutav tugevusklass (SS-EN 490) pole nii kõrge kui lainelistel. Seepärast olge nende katusekivide käsitsemisel ettevaatlik. Tasapinnaliste katusekivide puhul liigub rohkem vett külgedele kui lainelistel katusekividel, seetõttu tuleb katuse tihendamisel olla hoolsam. Katusekivide read paigaldatakse poolekivise nihkega ehk astmeliselt.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee