Kuivkäimla Separett Villa 9000

649.00 
Tavahind: 750.00 
+


Kuivkäimla Villa 9000 - koduselt mõnus Villa 9000 on tõstnud keskkonnasõbralike käimlate taseme kõrgemale kui see iganes on olnud. Väljanägemise, stabiilsuse ja kasutajamugavuse poolest ei jää see kuivkäimla sugugi alla kaasaegsetele WC pottidele.

Sisseehitatud 2-kiiruseline ventilaator eemaldab tualetist/pesuruumist nii ebameeldivad aroomid kui ka ülemäärase niiskuse vaikselt ja tõhusalt. Ventilatsioonitoru võib õue suunata otse läbi seina.

Kuivkäimla Villa 9000 töötab tõrgetega nii soojas kui ka kütteta ruumis.

Villa 900 komplektis on kõik paigaldamiseks vajalikud detailid ning lisaks ka 75 mm läbimõõduga ventilatsioonitoru ning 2 meetrit pikk (diam. 32 mm) uriinivolik.

Kui on soov uriini kasutada kui orgaanilist toitainet taimedele võib Separett 9000 uriinivooliku ühendada Separett Uriinianumasse (Ejektortank).

Paki mõõdud: P 77 x L 47 K: 66 cm , Kaal 21 kg

Kuivkäimla Separett Villa 9000 komplektis on:

  • Ventilatsioonitoru 40 cm (Ø75 mm)
  • Ventilatsioonirest
  • Ventilatsioonitoru ilukate
  • Torupõlv 90°
  • Ventilatsiooni korstnakate
  • 3 plastist kogumisnõud koos 2 kaanega
  • 10 iselagunevat jäätmekotti
  • 2 m valge voolik uriinile (Ø32 mm)
  • Silikon toruühenduste tihendamiseks
  • Kinnituskruvid

Kuivkäimla Separett Villa 9000 kirjeldus:
Peitev ekraan
Kui potile istuda, siis avab vastav mehhanism kogumisnõud katva kaane. Samal ajal pöörab sama mehhanism veidi ka kogumisnõud, et kindlustada tahke olluse ühtlane jaotumine kogumisanumas.

Lihtne kogumisnõu vahetus
Asetage kaas kogumisnõule ning eemaldage nõu korpusest. Käimla komplektis on 3 kogumisanumat ning 10 plastkotti. Kott paigaldatakse konteineri sisse hõlbustamaks selle puhtana hoidmist. Loomulikult on võimalik nii kogumisanumaid kui ka kotte eraldi osta.

Värske õhk ruumis
Kahekiiruseline ventilator (Villa 9000) on pidevalt sisse lülitatud. Tavaolukorras töötab ventilator madalamal kiirusel.
Kiiremat käiku kasutatakse juhul kui tualeti kasutamine on tavapärasest tihedam või kui on soov kiiresti vähendada ruumi niiskustaset näiteks peale dushi kasutamist.

Pane tähele!
Villa 9000 paigaldamisel ei ole piiranguid ei ventilatsioonitoru pikkuse ega kasutatavate 90° põlvede arvu osas. Näiteks üles kütmata katusealusesse või otse läbi ehitise seina.

Reguleeritav
Uriini eraldamiseks on käimla esiotsas vastav kogumisnõu, millest uriin vooliku abil eemale juhitakse. Vajadusel saab selle puhastamiseks lihtsalt eemaldada.

Lastele

Komplektile saab tellida lisaks lasteistme.
Separett lasteiste on samade funktsioonidega kui suurtele mõeldud iste. Lasteiste kinnitub kindlalt põhiistme külge olles samal ajala lihtsalt eemaldatav.

Komposteeruv jäätmekott
Sobib kõigile mudelitele , mis on toodetud 1998 ja hiljem. Selline kott on välja töötatud vastamaks tingimustele käimla sees ning säilitusaja jooksul. Seejärel laguneb kott aeglaselt kas pinnases või kompostis.

Kuivkäimla tehnilised andmed:

Materjal: Löögikindel, kõrgläikeline polüpropüleen. Taaskasutatav
Kogumisnõu: 23 liitrit. Polüpropüleen
Elekter: 230V/16,5/11,5W
Elektritarve: 0.396/0.276 kWh/ööpäevas
Elektriühendus: Juhe 1.7 m. Maandusega pistik
Müratase: 41/31 dB(A)

Tooteleht (VILLA_9000_A4_EE_2.pdf, 655 Kb) [Laadi alla]

+

Vali piirkond, kuhu kaupa soovite tarnida. Kui ka siis transpordinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee