Paberkattega seinaplaat Isotex Beton 12 / pakk

-12%
53.78 
Tavahind: 61.11 
+

1. Plaadi paksus 12 mm, laius 580 mm, pikkus 2550 mm. Pakis 4 plaati, kokku 5,92 m²
2. Plaadi paksus 12 mm, laius 580 mm, pikkus 2700 mm. Pakis 4 plaati, kokku 6,26 m²

Isotex siseviimistlusplaate kasutatakse nii uusehitistes kui ka vanade ehitiste renoveerimistöödel. Isotex plaadid on soojapidavad ja helisummutavad. Selle tagab nende poorne, kuid samas tihe struktuur. Struktuuri omadustest tulenevalt on plaadid tihedad, parandavad oluliselt ruumi akustikat, takistades välismüra sissepääsu ja summutades ruumis tekkivat müra ning kaja. Plaatidel on väga hea heli- ja soojusisolatsioonivõime. Keskmine õhumüra isolatsioon Isotex plaadil on 22 dB.

Isotex plaadid isoleerivad suurepäraselt soojust. Plaatide soojajuhtivustegur on 0,045-0,05W/mK. Oluliselt paraneb ka seina pinnatemperatuur. 12 mm Isotex plaadi soojusisolatsioon on sama, kui: 12 mm puistevillal, 44 mm puidul, 210 mm punasel tellisel, 450 mm betoonil.

Isotex siseviimistlusplaatide tootmisel kasutatav tehnoloogia on loodussäästlik ja keskkonnasõbralik. Toorainena kasutatakse kvaliteetset puiduhaket. Puitkiudplaadi valmistamiseks ei kasutata liimi ega teisi kemikaale. Puiduhakke jahvatamisel tekkivale kiudmassile lisatakse vesi ja massi kuivatamisel saadakse puitkiudplaadid, mille ainsaks sideaineks on puidus sisalduvad looduslikud vaigud. Plaatide pealistamiseks kasutatakse vaid vesipõhjalisi liime. Plaadis säilivad kõik puidule iseloomulikud omadused - tugevus, sitkus ja soojus.

Isotex siseviimistlusplaatide paigaldus on lihtne. Plaadid on kergekaalulised, mistõttu saab paigaldamisega hakkama ka üks inimene. Paigaldamiseks ja töötlemiseks ei lähe vaja eritööriistu - selleks vajame ehitusnuga, pliiatsit ja mõõdulinti, nurgikut, sirget latti või metalljoonlauda, klambreid ja klambripüstolit ja/või montaažiliimi.

Paigaldus roovitusele:
Paigaldades plaate roovitusele tuleb esmalt kinnitada 19x44 mm puitlatid.

Paigaldus liimiga:
Kanna plaatide tagaküljele umbes 20 mm kaugusele plaadi servast liimitriibud ja plaadi keskele iga 200 mm tagant liimitäpid. Suru plaat vastu seina teisest plaadist veidi eemal ning nihuta seda külgsuunas nii, et liimi pind tasandub ja plaat kinnitub seinale ilma toestuseta.

Paberkattega seinaplaadid:
Kinnita puitlatid 290 mm vahedega lati keskelt mõõdetuna. Kanna plaadi tagakülje keskele liimitäpid umbes 200 mm vahedega ning kinnita plaadid klambritega alusroovitusele. Klambrikinntuste vahe peab olema vähemalt 100 mm, klambrite pikkus 10-14 mm.

Isotexi paigaldusvideod


+

Vali piirkond, kuhu kaupa soovite tarnida. Kui ka siis transpordinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee