Septik 5m³ / 8 kuni 10 inimesele / Toode omab CE sertifikaati

1079.00 
Tavahind: 1199.00 
Komplekt on ilma jaotuskaevuta! Juhul kui on suured tasapinnaerinevused, tuleb lisaks hankida jaotuskaev!
+
  • Septik 5000 liitrit.
  • Kaal: 180 kg
  • Mõeldud 8-10 elanikuga majapidamisse.
  • Maksimaalne vooluhulk ööpäevas 2500 liitrit.
  • Tõusutorud ∅ 400 mm

Kui puudub võimalus liituda üldkasutatava kanalisatsioonivõrguga, on septik heitvete probleemi kõige tulusam ja tõhusam lahendus. Septikud kujutavad endast kolmekambrilisi silindrilisi sarrustatud klaasplastist mahuteid, mis valmistatakse programmjuhtimisega tööpinkidel pealemähkimise meetodil ning mida kasutatakse mitmesugustes erakanalisatsioonisüsteemides heitvete kogumiseks ja seejärel heljumiosakestest puhastatud heitvee ärajuhtimiseks.

Tänu niisugusele tehnoloogiale vabaneb aeglaselt voolav vesi heljumiosakestest, filtreerub mahuti kambreid läbides ja juhitakse filterväljakule või imbväljakule. Heljumiosakesed ja sete sadestuvad kambrites, kus leiab aset anaeroobne ja mikrobioloogiline lagundumine, mille käigus toimub sette osaline hüdrolüüs. Heitvete eemaldamiseks üheperekonnaelamust sobib septik, mille maht on 2 m³ (kuni 4 inimest) või 3 m³ (5-7 inimest). Kuna puhastatud heitveed juhitakse vahetult pinnasesse, on septiku paigaldamiseks vajalik kohaliku omavalitsuse luba. Kui septiku paigaldamine osutub võimatuks, siis on võimalik kasutada kogumismahuteid.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee