Vesuvi 00 õhkkütteahi pliidiplaadiga (kuni 100 m³)

395.00 
Tavahind: 549.00 
+
  • Köetav ruum: 100 m³
  • Kaal: 70 kg
  • Mõõdud: pikkus/kõrgus/laius: 700х685х480 mm
  • Võimsus: 6 kWt
  • 7 õhutoru
  • Suitsutoru mõõt.: 127 mm

Vesuvi õhkkütteahju tööpõhimõte seisneb kütuse põletamisel hõõgumismeetodil 2-kambrilises koldes. Hõõgumisprotsessi tulemusena tekib alumises kambris ahjugaas, ülemises toimub aga selle lõplik põlemine. Selline kolde ehitus kindlustab otstarbeka küttepuude kasutamise ja kõrge kasuteguri (kuni 75%).

Vesuvi õhkkütteahi koosneb ümbritsetud õhutorudega kahekambrilisest koldest, suitsusiibrist, õhuregulaatorist ja ahjuuksest. Jahe õhk tungib alumistest õhutorudest sisse, kuumeneb ja liigub ühtlaselt köetavasse ruumi. Õhutemperatuuri kõikumine ruumis ei ole suur, sest Vesuvi tekitab õhuringluse.

Vesuvi õhkkütteahju on võimalik kasutada nii elu- kui tööstusruumide kütmiseks. Soojus jaotub ühtlaselt üle kogu köetava ruumi ilma ventilaatori abita. Külm õhk liigub torudesse, kus soojeneb 60-80 kraadini, ning sealt tõuseb köetavasse ruumi. Kasutuskohad on väga erinevad: suvemajad, laopinnad, töökojad, kauplused, elamud jne (kubatuuriga kuni 1300m3). Näiteks, kõige väiksema ahjutüübi tootlikus on 4,5m³ sooja õhku minutis. Vesuvi ahju võib kasutada reservküttena paralleelselt teiste kütteallikatega.

Õhusoojendid Vesuvi on valmistatud kõige kvaliteetsemast katlaterasest, mis õigel kasutamisel tagab ahjule pika tööea (vähemalt 15 aastat). Vesuvi võimsust muudetakse õhuregulaatoriga, mis asub kolde ukses. Puiduga kütmisel töötab õhusoojendi täislaotud koldega üle 8 tunni. Suur ahjuuks ja mahukas põlemiskamber võimaldab kasutada kütmisel ka jämedamaid puuhalge. Vesuvi õhkkütteahjudel on küttepuude kulu palju väiksem kui traditsioonilistel ahjudel!

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee