1004782 UPONOR PROFUSE RC gaasitoru 400x36,3mm / 12m

Küsi Interbauenist pakkumist!
1004782*

Uponor ProFuse gaasitorud on valmistatud polüetüleenmaterjalist PE 100, mis on kaetud polüpropüleenist (PP) kaitsekattega. Kaitsekatte värvus on maagaasi jaoks kollane.

  • Välisläbimõõt 400 mm
  • Toru pikkus 12 m
  • Kollane halli triibuga
  • SDR11

PE on termoplast, mida saab soojendamise teel pehmendada ja vormida, ilma et toimuks keemilisi muutusi. Jahtumisel muutub termoplast taas jäigaks ja hoiab vormimisel saadud kuju. Polüetüleen on lõhnatu, vastupidav ja hea isolatsioonivõimega. PE on vastupidav ja korrosioonikindel enamike lahustite, hapete, aluste ja õlide toimele. Keemiline kestvus ISO/TR 10358 standardiga. Polüetüleenil on hea löögikindlus, ka madalatel temperatuuridel. Kõrgetel temperatuuridel on soovitatav toru tööea vähenemise vältimiseks vähendada töörõhku. Madala soojusjuhtivuse tõttu on ka torude külmakahjustuste risk väiksem. Polüetüleentorude sileda sisepinna tõttu on rõhukadu väga väike. Kui sade toru sisepinnale peaks tekkima, on seda tähtsusetul hulgal.

Küsi Interbauenist toote hinnapakkumist.

+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee