Kivivann veemassaažiga BALTECO PIANO HYDRO

4390.00 

Seda Xonyx materjalist Balteco toodet valmistatakse tellimuse alusel, tarneaeg võib olla kuni 60 tööpäeva.

+

Balteco kivist veemassaaživann Piano SlimLine Hydro

  • Mõõdud: 171 x 101/65 x 67 cm
  • Mahutavus 290 liitrit
  • Kaal: 75 kg
  • Xonyx solid surface kivimassist vann
  • Massiivne ja tugev korpus
  • Kroomitud integreeritud üle/äravooluga

Vanni korpus on valmistatud kivimassist ja vanni paneel magnetkinnitustega komposiitmaterjalist kõrgläike viimistlusega.

Vann on saadaval musta ja valgena, parema- ja vasakukäelisena.

SlimLine juhtimissüsteemi nupud on paigutatud vanni siseküljele. Võimsus / voolutugevus: 1500 W / 7,0 A.

Lisaks võimalik valida veealune Ambilight halogeenvalgustus.

Xonyx vannide valmistamisel kasutatakse unikaalset kahekihilist konstruktsiooni, milles vanni siseosa ja välisosa on liidetud ilma nähtavate liitekohtadeta üheks monoliitseks tugevaks vanniks. Tagatud on mugavad ergonoomilised sisepinnad, optimaalne veekasutus ning pilkupüüdev disain. Kahekihiline konstruktsioon toimib ka kui soojusisolatsioon, vähendades vannivee soojakadu.

Unikaalne solid surface materjal põhineb SPS-tehnoloogial. Polümeriseerunud tehiskivi on struktuurselt väga tugev, samas on materjali pind meeldivalt siidine ja soe. Xonyx toodete satiinviimistlus tagab vähese läikega mati kumaga pinna. Vanni on väga kerge puhastada.

Balteco Xonyx vannid valmistatakse käsitsi Eestis. Kogenud meistrite hool ja tähelepanu detailidele tagab kõrge kvaliteedi ja kasutusmugavuse.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee