BAUROC parandussegu talvine 20kg

18.75 
Bauroc 50211
+

Bauroc parandussegu on mineraalne kuivsegu, mis on pakendatud paberkottidesse mahuga 20 kg. Segu põhiliseks koostisosaks on peeneks jahvatatud Bauroc plokkide puru.

Parandussegu on ette nähtud Bauroc poorbetoonist seintesse freesitud kaablisoonte täitmiseks ja pinnadefektide parandamiseks sise- ja välistingimustes. Aukude täitmine seguga ei halvenda müüritise soojusisolatsiooni omadusi.

Kott Bauroc parandussegu (20 kg) segatakse ca 7-7,5 l puhta veega. Parandussegu segatakse ühtlaseks massiks võimsa vispliga. Segamisaeg on vähemalt kaks minutit, seejärel lastakse segul seista umbes 10 minutit ja segatakse uuesti. Valmis segu kasutada 3 tunni jooksul vee lisamisest. Parandatavad pinnad niisutatakse ja täidetakse parandusseguga pahtlilabida või kelluga. Sügavamad äralöögid (kuni 50 mm) täidetakse mitme korraga. Parandussegu temperatuur peab ületama +5 °C. Vee lisamine segamisnõus juba tahenema hakanud parandussegule ei taasta segu esialgseid omadusi.

Ehitusobjektil ladustada segukotid alustele, mitte maapinnale ja kaitsta sademete eest. Kinnises pakendis ja kuivades tingimustes säilib liim 1 aasta valmistamise kuupäevast.

Tavalised Bauroc liimsegud sobivad kasutamiseks temperatuuril üle +5 °C. Kui õhutemperatuur langeb madalamale, peab kasutama talviseid liimsegusid. Nendele segudele on lisatud sobivaid külmalisandeid, mis tagavad liimi kivistumise ka madalamatel temperatuuridel. Talvised liimsegud sobivad kasutamiseks kuni temperatuurini -10 °C ja segukotid on tähistatud vastava erimärgistusega (lumehelbeke).

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee