Elav bakteriaalne lisand kanalisatsioonitorudesse ja rasvapüüduritesse ZEP Canazim Forte

28.00 

Tasuta transport, v.a väikesaared!

+

Elav bakteriaalne lisand aktiveerib kanalisatsioonitorudes ja rasvapüüdurites laguprotsesse. Kaitseb keskkonda, aidates hooldada ja puhastada heitvett. Ei sisalda aluselisi ja happelisi ühendeid ega lahusteid. Eemaldab ebameeldivad haisud ja jätab värske aroomi. Ensüümid ja bakterid eemaldavad orgaanilised jäätmed ja rasva kiiresti.

Kui rasvapüüdur on puhas, valada Canazime Fortet ennetuseks kanalisatsiooni. Lasta seista 2 päeva ja jätkata tavalise hooldusega. Kui rasvapüüduris on ladestusi väheses koguses, siis kallata ettenähtud kogus kõigepealt puhastuseks. Niipea, kui trapp on puhas, jätkata üldist hooldust. Peale Canazim Forte kasutamist on vajalik alati loputada sooja veega, et toetada bakteri tööd. Kõikide teiste torustike puhul on soovitav doseerida päeva lõpus, et Canazim Forte saaks üleöö mõjuda.

NB! Canazim Forte töötab kuni +50°C. Valgendajad, desinfitseerivad vahendid ja keemilised ummistuste avajad nõrgendavad või hävitavad Canazim Forte töö.

Roheline sidrunilõhnaline vedelik
Hoida temperatuuril 5-30°C
Valikus 1-, 5- ja 20-liitrine pakend.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee