Elektrikeris HARVIA Glow XE TRT70XE 6,8kW, 6-10m³ (digitaalse juhtimispaneeliga)

760.00 

Paljud Harvia tooted on kohe laos olemas. Vastasel juhul on tarneaeg kuni kaks nädalat.

HTRT704XE
+

Varustatud eraldiseisva Xenio juhtimisseadmega (sobib kokku ka Xenio WiFi CX001WIFI-ga). Võimsus: 6,8 kW. Leiliruumile suurusega 6-10 m³.

Harvia Glow kerise kõrguv sambakujuline disain muudab saunaruumi muljetavaldavaks. Stiilne sujuv vorm sobib paindlikult iga sauna kujundusega. Kerise kivikogus on piisav keskmise suurusega saunade jaoks. Kroonilaadne läikiva terasega disain toob sauna majesteetlikku elegantsi. Keris soojeneb kiiresti ning soojus jaotub ühtlaselt. Keris sobib hästi paigaldamiseks ka lavasse süvistatuna.

Xenio juhtpaneeli valgustatud puutetundlike nuppudega saab sauna funktsioone juhtida ka hämaras. Taimeri funktsioon võimaldab sauna soojendada kellaajalise täpsusega. Juhtpaneeli saab paigutada saunaruumi, kus see toimib ka digitaalse saunatermomeetrina. XE küttekeha toetab kaugkäivitust ja turvaseadmeid on lihtne kütteseadmega ühendada.

  • Mõõdud: laius 364 mm, kõrgus 1076 mm, sügavus 364 mm
  • Kaal: 16,3 kg
  • Kivide kaal maksimaalselt: 80 kg (Ø 5-10 cm)
  • Leiliruumi kõrgus minimaalselt: 190 cm
  • Ohutuskaugus laest: 850 mm

NB! Kerisekivid ei kuulu komplekti.

+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee

Seotud tooted