Ensto elektriradiaator BETA 500W

-10%
50.40 
Tavahind: 56.00 
+

Radiaatori pikkus 585 mm.
Radiaatori kõrgus 389 mm.

  • Beta radiaator mehaanilise termostaadi (6-36 kraadi) ja pistikuga. Sobib paigaldada kõikidesse kuivadesse ruumidesse. Termostaadi täpsus on +/- 0,5 kraadi ja reguleerimine on lihtne tänu selgele skaalale. Radiaatori pinnatemperatuur on alla 60 °C. Toitepinge 230 V, +10%, -15%. Kaitseaste IP21. 
  • Beta radiaator elektroonilise termostaadi (5-30 kraadi) ja pistikuga. Sobib paigaldada kõikidesse kuivadesse ruumidesse. Termostaadi täpsus on +/- 0,1 kraadi ja reguleerimine on lihtne tänu selgele skaalale. Radiaatori pinnatemperatuur on alla 60 °C. Toitepinge 230 V, +10%, -15%. Kaitseaste IP21. 
  • Beta radiaator elektroonilise termostaadi (5-30 kraadi) ja ühenduskarbiga. Sobib paigaldada kõikidesse kuivadesse ruumidesse. Termostaadi täpsus on +/- 0,1 kraadi ja reguleerimine on lihtne tänu selgele skaalale. Termostaadil on fikseeritud temperatuurialandus 5°C. Radiaatori pinnatemperatuur on alla 60 °C. Toitepinge 230 V, +10%, -15%. Kaitseaste IP21.

Madal pinnatemperatuur, Beta pinnatemperatuur ei ületa 60 °C (mõõdetuna radiaatori keskelt), seega on Beta suurepärane küttelahendus peredesse, kus on lapsed ja lemmikloomad

Maga rahulikult Beta radiaatorid on kahekordse isolatsiooniga ning varustatud automaatse ülekuumenemiskaitsega. Neid võib turvaliselt ühendada ilma maanduseta pistikupesasse. 

Ei põleta tolmu, Radiaatori X-kujulise kütteelemendi madal pinnatemperatuur tagab asjaolu, et sinna ladestunud tolm ei põle; lihtne on puhastada radiaatori välispinda ning keskkond on turvaline ka astmaatikutele. 

Lihtne paigaldada, Beta radiaatorite paigaldamine ja ühendamine on lihtne ega nõua mingeid erilisi tööriistu. Seega igati mugav lahendus nii uusehitiste kui renoveeritavate ruumide kütteks

Kui on tegu hästi isoleeritud elamisruumiga, siis: 250 W = 4 m²
Kui aga vannitoa või esikuga, võiks arvestada 100w = 1 m²

+

Transpordinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee