EPS 60 Fassaad (REIDEN)

-35%
27.00 
Tavahind: 41.50 
Transport üle Eesti 48 eurot. Alates 40'st pakist transport tasuta (v.a. saared)!
Allahindlus koguselt:
Kogus 30+ 60+
Hind 26.50 € 25.50 €
+

Transport üle (mandri) Eesti 48 eurot.
Alates 40 pakist tasuta transport (mandri) Eesti piires!

  • 25 erinevat toodet saab soovi korral kokku pakkida üheks multipakiks!

Eelised:

  • Fassaadiplaadid (penoplast) on kerged, tugevad ja lihtsalt mõõtu lõigatavad
  • Õhekrohvsüsteemis ei ole vaja paigaldada karkassi ega tuuletõkkeplaati
  • Fassaadiplaadid on piisava õhu- ja auruläbilaskvusega, mõõtmetelt stabiilsed
  • Tooteid saab tellida erineva paksusega vastavalt konstruktsiooni arvutustele

Kasutuskohad:

  • isolatsioonimaterjal on mõeldud välisseinte soojusisolatsiooniks.

Plaatide mõõdud:

  • 50 x 1000 x 600 mm, pakis 20 plaati, kokku 12 m², paki maht 0,6 m³
  • 100 x 1000 x 600 mm, pakis 10 plaati, kokku 6 m², paki maht 0,6 m³
  • 150 x 1000 x 600 mm, pakis 6 plaati, kokku 3,6 m² ,maht 0,54 m³

Fassaadiplaat EPS 60 F on suletud pooridega, veeauru abil paisutatud polüstüreenplast, mille hea soojusisolatsioonivõime põhineb suletud struktuuris oleval liikumatul õhul. Fassaadiplaadid on piisava õhu- ja auruläbilaskvusega, mõõtmetelt stabiilsed ja raskesti süttivad ning isekustuvad (tuleklass E). Soojusjuhtivustegur λD W/mK 0,039. Hoone piirdekonstruktsioonide soojustamine väljastpoolt on soojustehniliselt parim lahendus. Fassaadiplaati toodetakse margina EPS 60, mille soojuslikud ja mehhaanilised omadused tagavad krohvitud süsteemi pikaajalise kestvuse. EPS fassaadiplaati kasutatakse hoonete lisasoojustusena koos õhekrohvsüsteemiga ja fassaadiplaadid sobivad kasutamiseks kõikide tunnustatud fassaadisüsteemide krohvisegudega.

Seinte välisisolatsiooniks kasutatakse üsna sageli nii uusehitistes kui ka renoveeritavates hoonetes EPS' i koos õhukese krohvisüsteemiga. Lahendus teostub tehniliselt väga hästi, kui kasutatakse sertifitseeritud ja klassifitseeritud materjale ning järgitakse tööjuhiseid. Häid ja toimivaid õhekrohvisüsteeme on rohkesti. Fassaad-isolatsioonimaterjali saab kasutada peaaegu kõikide õhekrohvsüsteemidega.

Fassaadiisolatsioonimaterjali õhu- ja auruläbilaskvus erinevad tavaliste EPS-isolatsiooniplaatide omast, sest fassaaditoode peab toimima seinakonstruktsioonis ehitus-füüsikaliselt õigel viisil. Isolatsiooniplaatide mõõtmete stabiilsus tagatakse mitmenädalase eelhoidmisega enne lõplikku toodete valmistamist ja tarnimist. Fassaadiisolatsioonimaterjal vastab EN ISO 11925-2 tuleklassi E nõuetele (Euroclass E): raskesti süttiv materjal.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee

Seotud tooted