HARVIA Xenio Wifi juhtpaneel ukseanduriga (ei tööta iseseisvalt)

260.00 

Paljud Harvia tooted on kohe laos olemas. Vastasel juhul on tarneaeg kuni kaks nädalat.

CX001WIFI
+

Harvia Xenio WiFi kontrollpaneel koos uksesensoriga SAB00103. Komplekt võimaldab kaugreguleerida Harvia XE keriseid ning Xenio CX170 ja Xenio Combi CX110C juhtimiskeskusi (kui need on toodetud 2020. aastal või hiljem).

Juhtpaneeli kasutamiseks on vajalik kohalik wireless võrk ning MyHarvia mobiilirakendus, mille saab tasuta alla laadida Google Play'st ja App Store'st.

Stiilne modernse disainiga Harvia Xenio WiFi puutetundliku ekraaniga juhtpaneel laseb saunakerise kaugkontrolli abil sisse lülitada ning reguleerida tehnilisi funktsioone saunas ohutult.

Ukse ohutusandur, mida peab kasutama sobiva juhtkeskusega, on eurostandardiga ohutusseade. Saunauks peab olema suletud, et juhtpaneelilt antud käsk kerise sisselülitamiseks toimiks.

MyHarvia mobiilirakendusega saab sauna kerist, valgustust ja ventilatsiooni kaugjuhtida. Äpp laseb kohandada sobiva saunatemperatuuri ning kütta sauna just sobivaks ajaks soojaks. Äpp lubab korraga mitme sobiva üksuse kasutamist.

Kaugjuhtimisfunktsiooni jaoks on tarvis rakendusega sobiv keris, ohutussensor ja Harvia Xenio WiFi juhtpaneel (E-tähisega kerised vajavad lisaks ka eraldi juhtimisseadet).

+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee

Seotud tooted