Kivivann BALTECO VIGO uputatav

1670.00 

Seda Xonyx materjalist Balteco toodet valmistatakse tellimuse alusel, tarneaeg võib olla kuni 60 tööpäeva.

+

Balteco uputatav kivivann Vigo

  • Mõõdud: 180 x 80 x 65 cm
  • Mahutavus: 300 liitrit
  • Kaal: 65 kg
  • Xonyx solid surface kivimassist vann
  • Massiivne ja tugev korpus
  • Reguleeritavate jalgadega komplekteeritav põhjaraam
  • Üles/alla avanev/sulguv äravool Xonyx kivimassist dekoratiivkattega

Xonyx vannide valmistamisel kasutatakse unikaalset kahekihilist konstruktsiooni, milles vanni siseosa ja välisosa on liidetud ilma nähtavate liitekohtadeta üheks monoliitseks tugevaks vanniks. Tagatud on mugavad ergonoomilised sisepinnad, optimaalne veekasutus ning pilkupüüdev disain. Kahekihiline konstruktsioon toimib ka kui soojusisolatsioon, vähendades vannivee soojakadu.

Unikaalne solid surface materjal põhineb SPS-tehnoloogial. Polümeriseerunud tehiskivi on struktuurselt väga tugev, samas on materjali pind meeldivalt siidine ja soe. Xonyx toodete satiinviimistlus tagab vähese läikega mati kumaga pinna. Vanni on väga kerge puhastada.

Xonyx vannid on paigaldatud tugevale galvaniseeritud terasraamile, mis toetub reguleeritava kõrgusega vanni jalgadele. Konstruktsioon võimaldab vanni hõlpsalt paigaldada ning samas on toekas teraskonstruktsioon visuaalselt varjatud. Läbimõeldud tehniline lahendus võimaldab Balteco vanne paigaldada põrandat lõhkumata ja lisatoestuseta.

Xonyx vannid on varustatud ainulaadse kivimass-katestusega äravooluga, mis harmoniseerub vanni minimalistliku disainiga.

Balteco Xonyx vannid valmistatakse käsitsi Eestis. Kogenud meistrite hool ja tähelepanu detailidele tagab kõrge kvaliteedi ja kasutusmugavuse.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee