Kogumismahuti 10m³

1800.00 
+

Kogumismahuti 10 000 liitrit (kaal 405 kg)

Mahutid on valmistatud klaasplastikust, mis kujutab endast klaastäidisest ja sünteetilisest polümeersideainest koosnevat komposiitmaterjali. Klaasplastid on lisaks heale ilmastiku- ja veekindlusele ning keemiliste ainete taluvusele ka äärmiselt tugevad ja jäigad, sest sisaldavad katkematult kulgevaid risti.

Kogumismahutid kujutavad endast silindrilisi sarrustatud klaasplastist mahuteid, mis valmistatakse programmjuhtimisega tööpinkidel pealemähkimise teel ning mida kasutatakse erinevates kanalisatsioonisüsteemides kõikvõimalike heitvete ja kemikaalide kogumiseks. Klaasplastist mahutite eelised on alljärgnevad:

  • Keemiline vastupidavus (säilivad maa all tervena 50 aastat ja kauem)
  • Ilmastiku- ja kuumakindlus
  • Suur mehaaniline tugevus.

Mahuti standardvarustuse hulka kuuluvad nii sisendtoru (110, 160, 200 mm) kui ka hooldustoru (200mm). Soovi korral varustab firma mahuti hooldusavaga (400, 600 jne mm). Täiendavalt on võimalik tellida signalisatsioonisüsteemi, mis annab teada mahuti täitumisest.

Joonisel:

  1. kontrollseadmete (ei kuulu komplekti) asukoht
  2. plastkaas
  3. tühjendustoru
  4. sisend-väljundtoru
  5. kogumismahuti

Paigaldusjuhend (paigaldusjuhend-h_ee.pdf, 1,142 Kb) [Laadi alla]

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee