Koorekate BIOLAN 50l

6.20 
54561850*

Selle toote tellitavaks miinimumkoguseks on 70.

+

Minimaalne tellitav kogus on üks alus ehk 70 kotti.

Biolan koorekate on puhtast okaspuukoorest valmistatud looduslik maaparandusaine, mis ei sisalda mürkainejääke ega kahjulikke kemikaale. Koorekate kaitseb mullapinda, nii et see ei muutu kuivaks ega mudaseks, takistab umbrohu kasvu ning hoiab saagi puhtana. Kuna koorekate neelab lagunedes lämmastikku, tuleb taimi väetada tavalisest veidi rohkem.

Biolan koorekate on okaspuukoorest valmistatud looduslik katteaine, mida kasutatakse pinnase katmiseks puu- ja põõsaistikute ümbruses, puuvilja- ja marjaaias ning peenramaal. Koorekate on peenendatud ja sõelutud ning valmistatud puhtast okaspuukoorest. See ei sisalda tõrjeainete jääke ega muid kahjulikke kemikaale ning selle laotamine on puhas ja lihtne

Koorekate kaitseb mullapinda kuivamise ning paduvihma tagajärjel tekkiva muda eest, takistab umbrohu idanemist, soodustab mikroorganismide tegevust ja muudab mullastruktuuri vastupidavaks, lisaks suurendab mulla huumusesisaldust ,hoiab ära vihma ajal tekkivad mullapritsmed ning saagi puhtana.

Puu- ja põõsaistikud: Koorekate sobib maapinna katmiseks ilupuude ja -põõsaste, rooside, viljapuude, marjapõõsaste ning vaarikate ümbruses. Samuti on koorekate hea teeradade kattematerjal ning sobib marjapõõsaste juurde ja peenramaale.

Koorekatet on soovitatav taimede alla panna kohe istutamise ajal. Tavaliselt piisab viiesentimeetrisest kihist – see kaitseb mullapinda ning takistab umbrohu idanemist. Paksemat, 10–15 cm kattekihti kasutades on võimalik ära hoida ka mitmeaastaste umbrohutaimede kasvu. Enne istutamist tuleks maapind korralikult umbrohust puhastada.

Köögiviljaaed: Koorekatet kasutatakse köögiviljaaias, et parandada taimede kasvutingimusi, hõlbustada umbrohutõrjet ning kaitsta saaki mullapritsemete eest. Koorekate sobib istikuna istutatavatele taimedele, nagu kapsas, peasalat, porrulauk, kurk, tomat ning mitmeaastastele köögiviljadele, nagu rabarber ja spargel. Samuti sobib koorekate suurepäraselt aiamaa teeradade katmiseks.

Kui istikute all kasutatakse koorekatet, ei ole maapinda tarvis eraldi hooldada ega kobestada, selle eest hoolitsevad mullas elavad mikroorganismid ja vihmaussid. Kasutades koorekatet üheaastaste ilutaimede ja köögiviljadega, võib seda soovi korral pinnasesse segada juba sügistööde ajal.

Koorekate laguneb maapinnas aeglaselt ning sellest tekib uus viljakas huumus. Huumus seob algul rohkesti toitaineid, seepärast on väetisevajadus koorekatte kasutamise esimestel aastatel suurem.

Lisaväetamiseks piisab 1,5 liitrist Biolani looduslikust väetisest 10 m² kohta. Väetis laotatakse enne maapinna katmist.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee