Kuidas osta

Alustuseks valige välja meelepärased kaubad ning lisage need ostukorvi. Ostukorvi vaadates on selle sisu võimalik korrigeerida, st lisada või vähendada tooteid.

Ostu lõplikuks vormistamiseks liikuge edasi (klikkige ikoonile " vormista tellimus"). Kui Te pole seni sisse logitud, siis palutakse kõigepealt seda teha. Kui Teil aga kasutajakonto puudub (viimane ei ole kohustuslik), siis täitke palun külalisena nõutavad andmeväljad ning saate liikuda edasi.

Valige transpordiviis: meie poolt vahendatud vedaja või siis oma transport.

Valige makseviis: arve e-posti, pangalink või krediitkaardimakse.

NB! Kui kas või ühel tootel ostukorvis puudub transpordi hind, pakub programm teile maksmisviisiks "Ootan lõplikku hinnapakkumist".
Sellisel juhul pakub Interbauen.ee adminstraator teile ühe tööpäeva jooksul transpordi hinna.

Lõpuks pange linnuke "nõustun müügitingimustega" ja vajutage "kinnita tellimus", ning kaubamaja vormistab vastavalt teie eelnevale valikule ühe variandi:

  1. arve, mis saadetakse elektrooniliselt teie e-posti - maksmine ülekandega
  2. suunab teid pangalingiga (krediitkaardiga) arvet maksma
  3. saadab teie e-posti tellimuse sisu, e-poe adminstraator teeb teile ühe tööpäeva jooksul transpordi hinnapakkumise
  4. Kui te soovite maksta varem vormistatud arvet või Interbaueni poolt tehtud pakkumist pangalingiga, tuleb teil sisse logida oma kontole. Sealt leiate kõik teiega seotud tellimused ja pakkumised.
    NB! Seda ainult juhul, kui pakkumises/arves olev e-posti aadress ühtib teie kasutajakontos (ka loodavas kasutajakontos) oleva e-posti aadressiga!

Kauba hind: on tõesti soodne ning alati koos käibemaksuga.

Maksmine ja kauba kohaletoimetamine: kaubamaja väljastab arve või pakkumise ning pärast selle tasumist kaup komplekteeritakse ning saadetakse (vajadusel eelnevalt kokkulepitud ajal) Teie poolt näidatud aadressile.

Kui kauba tellimust ei ole võimalik täita, maksame Teile samal päeval kogu Teie poolt tasutud raha tagasi.
Kaup kuulub Interbauen OÜ - le kuni arvel näidatud summa on täielikult laekunud meie arveldusarvele.

NB! Transpordi hinda saate arvutada nüüd nii iga toote juures kui "ostukorvis" !

Teeme Teie elu võimalikult lihtsaks, kõik kaubad saadetakse kulleriga või veoautoga Teie poolt näidatud aadressile. Väiksemate kaupade, nagu san.tehnika, väiksemad tööriistad jms transpordi hinnaks on Eesti piires alates 5€.

Suuremate kaupade veoks saate alati küsida hinnapakkumist kui programm seda mingil põhjusel ei paku!

NB! Automaatselt pakutud tranpordihinnad Saartele (va. Saaremaa) ei kehti! Transpordi hinnad kinnitab lõplikult Interbauen.ee adminstraator!

Kui programm pakub ainsa transpordivõimalusena "Transport hinnapakkumise alusel", siis vormistage tellimus lõpuni (see ei kohusta teid veel millekski, tasuda pole vaja) ning me teeme teile hinnapakkumise valitud toodete transpordiks.

NB! Kui programm pakub "TASUTA TRANSPORT", siis kaup tuuakse kohale tasuta, kuid kauba tagasisaatmine või kordustranspordi tellimine on tasuline!!!

Paljudele kaupadele saab ka ise oma transpordiga järele minna - sel juhul tuleb tarneviisiks valida "Kliendi transport ...". Kuna opereerime enam kui 50 erineva laoga, siis soovitame kauba kättesaamise asukoht eelnevalt täpsustada.

Kuigi meie koostööpartnerite laod asuvad põhiliselt Tallinnas, on võimalik paljusid tooteid väljastada ka teistest linnadest (Tartust, Pärnust, Rakverest jne).

Lõpumüük: lõpumüügihind kehtib kuni kaupa jätkub, soovitame uurida klienditeenindusest kauba laoseisu!

Teenused: Interbauen.ee on teenuse vahendaja ja tööde kvaliteedi eest vastutab töid teostanud ettevõte.

Toote kirjeldused ja pildid: kaup vastab tootekirjeldusele, pildid võivad olla illustratiivsed.

Minimaalne ostusumma: hetkel peab kaupade kogumaksumus ületama € 50 koos käibemaksuga. Kui Teie ostukorvi sisu ei ületa antud piiri, siis kaubamaja ei lase ostu lõplikult vormistada.

Lepingust taganemine: vaata müügitingimusi!