Kuivkäimla komplekt Marmor

99.00 
27770202
+

Plastikust kuivkäimla komplekt ämbriga, istelauaga
Plastikust hügieeniline marmorviimistlusega turba baasil kuivkäimla komplekt. Komplekti kuulub eemaldatava ülapaneeliga kuivkäimla pott, WC-istelaud Sedes S-10 Marmor ja 16-liitrine ämber.

Plastikust kuivkäimla komplekt sisuga, istelauaga

Plastikust hügieeniline marmorviimistlusega kuivkäimla komplekt. Komplekti kuulub eemaldatava ülapaneeliga kuivkäimla pott, WC-istelaud Sedes S-10 Marmor ja standartne potisisu.
Sisuga kuivkäimla on mõeldud kasutamiseks elamutes või suvilates, kus põranda alla on paigaldatud fekaalide kogumise mahuti. Sisu alumine osa ühendatakse mahutiga. Eemaldada kuivkäimla korpuselt ülemine osa. Asetada korpuse alumine osa põrandale nii, et kuivkäimla põhjas olev ava asuks fekaalide kogumise mahuti avaga kohakuti. Korpus kinnitada põranda külge kruvidega otse läbi kuivkäimla põhja või klambritega külgedelt (klambrid ei sisaldu komplektis). Prill-laud kinnitada korpuse ülemise osa külge komplektis olevate plastikust kinnitusvahendite abil. Sulgeda korpus kindlalt ning paigaldada prill-laua alla komplektis olev sisu.

+

Vali piirkond, kuhu kaupa soovite tarnida. Kui ka siis transpordinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee