Laud Royal 290x100x76cm

1971.00 
Tavahind: 2190.00 
13266
+

Laud Royal mõõtudega 290 x 100 x 76 cm, tiikpuu

Kolmest paneelist koosnev servamata äärtega lauaplaat on valmistatud A-klassi tiikpuust. Peenlihvitud rustik viimistlusega pind on täielikult naturaalne oma looduslikus ilus ning seda ei ole õlitatud ega muul viisil keemiliselt töödeldud. Laua jalad on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. A-klassi tiikpuu on täiuslik looduslik materjal luksusliku õuemööbli valmistamiseks. Puidu süü on tihe ja ühtlane ning kauni sametise läikega, värvus on kuldsetes nisu- ja meetoonides. Tänu suurele looduslike õlide sisaldusele on tiikpuu väga vastupidav niiskuse ning puidukahjurite suhtes. Tiikpuu talub väga hästi erinevaid ilmastikutingimusi ja säilitab oma suurepärase välimuse ja parimad omadused pikkadeks aastateks. Päikesevalguse ja niiskuse mõjul muutub laua pind aja jooksul kaunilt hõbehalliks. Selline värvimuutus on loomulik ega mõjuta puidu kvaliteeti. Eksklusiivne tiikpuust laud sobib hästi ka siseruumides kasutamiseks.

Hooldus: puhastada mööblit regulaarselt, kaitsta liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Puidust pindade värskendamiseks võib need soovi korral kergelt üle lihvida.

Hoiustamine: suvehooaja lõppedes on soovitatav aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastada ja kuivatada mööbel enne hoiule panekut. Kasutada hoiustamiseks ja ning hea ventilatsiooniga ruumi.

+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee