Massaaživann või lihtvann BALTECO LINEA 140

607.75 
Tavahind: 715.00 
Balteco tooted valmistatakse eritellimusena 2 nädalaga
Loe massaažisüsteemide kohta allpool tooteinfost​
Info paneelide asetuse kohta leiate teiselt tootefotolt​
Täpsusta käelisus!
*) Ülevoolust täitmist saab kasutada ainult koos segistitega C1 ja C1Z1. Llihtvanni+segistid C1 või C1Z1 kombinatsiooni puhul ülevoolust täitmine kohustuslik!
Mehaanilist turbomassaaži saab lisada ainult: S4, S7 ja S8
Veesoojendid töötavad alati koos pumbaga!
Sobib kõikidele massaažisüsteemidele ja ainult koos segistitega!
*) Ülevoolust täitmist saab kasutada ainult koos segistitega C1 ja C1Z1. Llihtvanni+segistid C1 või C1Z1 kombinatsiooni puhul ülevoolust täitmine kohustuslik!
+

Massaaži- ehk mullivann Linea 14 mõõdud: 139x139x68 cm, veemaht: 280 liitrit

NB! Sellel vannil on magnetkinnitustega paneelid

Segistite asukoht joonisel on tähistatud järgmiselt: ■ ■ ■ ja ■ ■ ■ (valikutega)
Äravoolu asukoht joonisel on tähistatud järgmiselt: ● ja ○

Teie vanni komplekteerimine võtab kuni 14 päeva.

 • Lihtvann (S1) – Kvaliteetakrüülist vann koos esipaneeli(de)ga, mis on paigaldatud reguleeritavate jalgadega alumiiniumraamile ja varustatud ära- ja ülevooluga.
  Võimalik lisavarustus: halogeenvalgustus; kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll)

 • Air (S2)Mikrodüüsidega õhumassaaži süsteem (200W), kus düüsid on paigutatud vanni põhja
  Võimalik lisavarustus: halogeenvalgustus; kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll)

 • Hydro (S3) Veemassaaži (900-1100W) vann EVO elektroonilise juhtpaneeliga. Veemassaaž toimub vanni külgedele paigaldatud SlimLine düüside kaudu, massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaaži süsteemi (ABM™) ja jalamassaažipaketti.
  Võimalik lisavarustus: halogeenvalgustus; kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll); veesoojendajad

 • Combi (S4) – Õhumassaaži (500W) ja veemassaaži (900-1100W) vann EVO elektroonilise juhtpaneeliga. Õhumassaaž suunatakse vanni põhja paigaldatud düüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedele paigaldatud SlimLine düüside kaudu, massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaaži süsteemi (ABM™) ja jalamassaažipaketti.
  Võimalik lisavarustus: halogeenvalgustus; kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll); mahaaniline turbomassaaž; veesoojendajad

 • HydroLux Plus (S6) – Veemassaaži vann eksklusiivse EVO elektroonilise juhtpaneeli ning võimsa kahe pumbaga (1500W ja1100W) veemassaažisüsteemiga (eraldi juhitavad). Veemassaaž toimub vanni külgedele paigaldatud SlimLine düüside ja seljamassaažisüsteemidesse kuuluvate SlimLine düüside kaudu. Kahte veemassaažipumpa on võimalik eraldi juhtida ja massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahte reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või selja- ja jalamassaažipaketti.
  Võimalik lisavarustus: halogeenvalgustus; kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll); veesoojendajad

 • CombiLux (S7) – Õhumassaaži (500W) ja veemassaaži (1500W) vann eksklusiivse PLATINUM elektroonilise juhtpaneeli ning võimsate massaažiseadmetega ja veealuse halogeenvalgustusega. Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhja paigaldatud düüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud SlimLine düüside kaudu, massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaaži süsteemi (ABM™) ja jalamassaažipaketti.
  Võimalik lisavarustus: kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll); mahaaniline turbomassaaž; veesoojendajad

 • CombiLux Plus (S8) – Õhumassaaži (500W) ja veemassaaži vann eksklusiivse PLATINUM elektroonilise juhtpaneeli ning võimsa kahe pumbaga (1500W ja1100W) veemassaažisüsteemiga (eraldi juhitavad) ja veealuse halogeenvalgustusega. Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhja paigaldatud düüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedele paigaldatud ja seljamassaaži süsteemidesse kuuluvate SlimLine düüside kaudu. Kahte veemassaažipumpa on võimalik eraldi juhtida ja massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahte reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või selja- ja jalamassaažipaketti.
  Võimalik lisavarustus: kromoteraapiline valgustus; AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll); mahaaniline turbomassaaž; veesoojendajad

 • Exclusive Plus (S10) – Täiuslik õhumassaaži (500W ja veemassaaži vann eksklusiivse PLATINUM elektroonilise juhtpaneeli ning võimsa kahe pumbaga (1500W ja1100W) veemassaažisüsteemiga (eraldi juhitavad), elektroonilise turbomassaažisüsteemiga (ETM™) veemassaaži süsteemile ja veealuse kromoteraapilise valgustusega. Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhja paigaldatud düüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedele paigaldatud ja selja-massaažisüsteemidesse kuuluvate SlimLine düüside kaudu. Kahte massaažipumpa on võimalik eraldi juhtida ja massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Veemassaaži survet saab maksimiseerida elektroonilist turbomassaaži (ETM™) sisse lülitades. Süsteem sisaldab programmjuhtimisel toimivat veealust kromoteraapilist valgustust, mis võimaldab aeglast värvide vahetumist või üksiku värvitooni valikut kuuest (6) erinevast värvist. Süsteem sisaldab kahte reguleeritava intensiivsusega seljamassaaži süsteemi (ABM™) või selja- ja jalamassaažipaketti.
  Võimalik lisavarustus: AmbiLight valgustus; autofill (veetasemekontroll); veesoojendajad

 • SlimLine Hydro (S11) SlimLine Hydro põhineb täisintegreeritud elektroonilisel (1500W) veemassaaži funktsioonide juhtimisel. Erinevaid massaažipiirkondi (külg, selg, jalad) ja veealust valgustust (lisavarustus) saab juhtida lihtsa nupuvajutusega EasyTouch juhtimispaneelilt. SlimLine juhtimissüsteemi EasyTouch juhtimisnupud on kasutajamugavust silmas pidades paigutatud vanni siseküljele.
  Võimalik lisavarustus: AmbiLight valgustus; kromoteraapiline valgustus; autofill (veetasemekontroll); veesoojendajad
+

Vali piirkond, kuhu kaupa soovite tarnida. Kui ka siis transpordinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee