Matt lakk UNICA SUPER P / 0,9L

11.00 
+

Kiiresti kuivav toonitav lahustipõhine puidulakk sise- ja välispindadele. Sisaldab UV-kaitseainet, mis aeglustab päikesevalguse mõjul puidu kollaseks muutumist. Toonitud lakk kaitseb paremini päikesevalguse mõjude eest kui toonimata lakk.

  • Kasutuskohad: Paadid, mööbel ja põrandad, kerge mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes.
  • Kulu: 8-10 m²/l.
  • Toonimine: toonitav Töövahendid: Pintsel või pihusti.
  • Kuivamisaeg: Tolmukuiv 1 tunniga, puutekuiv 2 tunniga ja töötlemiskuiv 6 tunniga. Järgmise lakkimise võib teha ööpäeva möödudes. Täielik kõvenemine ja vastupidavus saavutatakse u 4 nädala jooksul.

TÖÖJUHEND

Uued lakkimata pinnad puhasta tolmust ja mustusest. Pühi väärispuidust pinnad eelnevalt üle vedeldiga Special Solvent (Vivacolor). Uued välispuitpinnad krundi eelnevalt puiduimmutusainega Valtti Primer. Varem lakitud pinnad pese puhastusvahendiga Special Clean (Vivacolor) ja loputa hoolikalt veega. Eemalda vana pragunev või lahtine lakikiht kaaprauaga ja lihvi kogu pind. Eemalda lihvimistolm. Sega lakki hoolikalt enne kasutamist ja aeg-ajalt kasutamise ajal. Uute pindade aluslakkimiseks vedelda 20% lakki vedeldiga Special Solvent (Vivacolor). Kanna pintsliga õhukese kihina ja ühtlaselt pinnale 1-2 kihti lakki. Lihvi pinda kergelt iga lakkimiskorra vahel. Hoolduslakkimine: Kontrolli puitpindade, eriti välistingimustes olevate, seisukorda ja vajadusel laki uuesti. Unica Super lakiga lakitud pindadele võib teha hoolduslakkimise samuti Unica Super lakiga või sama tüüpi lahustipõhise lakiga.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee