Muld suvelilledele BIOLAN 24L

3.45 
55300639

Selle toote tellitavaks miinimumkoguseks on 70.

+

Müük paki ja alusega: alusel 70 kotti

NELI ALUST BIOLANI TOOTEID - ÜLE EESTI TASUTA TRANSPORT!

Kasutuskohad

  • Rõdukastid
  • Amplid
  • Lillepotid
  • Lillepeenrad

Kasutusjuhend
Biolani suvelillede muld sisaldab nii palju toitaineid, et pole midagi lahti, kui ka hooldusväetamine juhuslikult ära ununeb. Lisaväetiseks sobib nii Biolani Toitevedelik, mida tuleks lisada igal kastmisel, kui ka tagavaraväetisena antavad Biolani Loodusväetisegraanulid (kanasõnnik + mereadru).

Tagavaraväetamine
Enne lillenõu täitmist kontrollige, et selle põhjas oleksid augud liigse vee ärajuhtimiseks. Nõu põhja puistatakse õhuke mullakiht, mille peale pannaks tagavaraväetiseks väikestesse kuhilatesse Biolani Loodusväetisegraanuleid, üle 10-liitristesse nõudesse 1 - 1,5 liitrit ja väiksematesse 0,5 - 1 liitrit. Amplisse sobiv tagavaraväetise hulk on 1 dl loodusväetisegraanuleid 1 liitri mulla kohta. Ka ampli puhul laotatakse väetisegraanulid väikeste kuhilatena nõu põhja ning neid ei segata mullaga. Väetisegraanulid kaetakse enne taimede istutamist õhukese mullakihiga. Nõu tuleb täita mullaga sellises ulatuses, et pinnale jääks ruumi kastmisveele. Tagavaraväetamine annab kogu kasvuperioodiks piisavas koguses toitaineid, mistõttu kastmiseks võib kasutada ka tavalist vett.

Väetamine koos kastmisega
Tagavaraväetamise asemel võib kasutada kastmisveele lisatavat Biolani Toitevedelikku. Lahust lisatakse 1 korgitäis 3 liitri kastmisvee kohta. Ühest liitrist toitainelahusest saab 100 liitrit kastmisvedelikku.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee