Murumuld BIOLAN suurpall 2500l

134.00 

NB! Nelja või enama Biolan suurpalli transport tasuta! (Võivad olla erinevad tooted.)


55300699*
Allahindlus koguselt:
Kogus 4+
Hind 119.00 €
+

Nelja Biolan suurpalli tellimisel üle Eesti transport tasuta. Tooted võivad olla erinevad.

Biolani murumuld on väetatud ja lubjatud erimullasegu muru paikamiseks ja elustamiseks ning uue õuemuruplatsi loomiseks. Muld on peeneteraline ja muru elustamisel levib see ühtlaselt murujuurteni. Lisandina kasutatud mineraalmuld tagab mulla koostise hea püsivuse ka vähem soodsates tingimustes. Murumuld sisaldab palju rohu kasvuks vajalikke pika toimeajaga toitained.

Murukamara taastamine: Tihendunud murukamarat saab elavdada Biolan murumulla kattega. Kate soodustab ka rohukõrte võrsumist ning tugevdab muru vastupidavust. Kate laotatakse kevadel või sügisel niidetud ja rehitsetud murule. Sobiv katte paksus on umbes 1 cm. Katte all elavneb mikroorganismide tegevus, mistõttu paraneb mulla ehitus ja õhuvahetus ning tugevneb juurestik.

Muru paikamine: Sobiv aeg muru paikamiseks on kevad või varasügis, kui maapinnas on loomulikku niiskust. Paikamist vajavatelt kohtadelt kooritakse pinnas. Peale laotatakse kiht Biolan murumulda, mis tasandatakse rehaga. Seejärel külvatakse seemned ja rehitsetakse rehaga kergelt pinnamulla sisse. Muld tihendatakse. Külvi kastetakse kuni seemned on idanema hakanud.

Muru rajamine: Enne uue muru rajamist tuleb tagada aluskihi piisav vee läbilaskevõime ja kandevõime ning tasandada vett koguvad pinnad. Uut mulda kantakse aluskihi kvaliteedist sõltuvalt 10-25 cm kiht. Muld tasandatakse ja tihendatakse enne muruseemne külvamist. Seemned külvatakse samaaegselt mõlemas suunas risti, 200-300 g/10 m². Pärast külvi seemned rehitsetakse kergelt pinasesse ja külv rullitakse üle.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee