Pudeli POROLOON

6.10 
+

PUDELI POROLOON

Ülielastne montaazivaht akende, uste, tühimike ja PIR soojustuse paigalduseks.

  • Väga hea heli isolaator
  • Minimaalne paisumissurve
  • Hea soojapidavusega
  • Säilitab elastsuse ka aastate järel
  • Väga hea nakkuvusega
  • Vastupidav vibratsioonile
  • Taastab pärast surve avaldamist algse kuju

Kasutusalad

Kasutatakse uste ja akende paigaldamiseks, torude isoleerimiseks ja fikseerimiseks, avauste ja tühimike täitmiseks ning heli- ja soojusisolatsiooniks. Sobib hästi kasutuskohtades, kus on oluline ehitusvahu elastsed omadused ning minimaalne paisumissurve – näiteks: puit- ja palkmajade vuugid, kitsad ja survetundlikud vuugid jne.

Kasutamistingimused

Õhutemperatuur kasutamisel -10 °C kuni +30 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ballooni temperatuur kasutamisel +5 °C kuni +25 °C, parimad tulemused +20 °C juures. Ühendatavad pinnad peavad olema puhtad tolmust, lahtistest osakestest ja õlist. Tardunud vaht on vesialuseliste värvidega ülevärvitav.

Kasutusjuhend

Vahuballooni hoida püstises asendis, eemaldada adapteril olev kork ja keerata balloon püstoli külge, hoides ühe käega püstoli käepidemest ja teisega keerata ballooni. Keeramise ajal tuleb jälgida, et püstoli ette ei jääks teisi inimesi. Ballooni ei tohi keerata püstolile nii, et balloon on ventiiliga allapoole või keerates püstolit ballooni peal. Peale püstoli kinnitamist loksutada ballooni vähemalt 20 korda, seejärel alustada tööd hoides püstolit tööasendis, ballooni põhi ülespoole. Aluspinda niisutada, sest vaht paisub niiskuse toimel. Eelnevalt niisutatud pind tagab parema tulemuse. Vahu kogust reguleerida püstoli päästikuga. Külmal ajal on vajalik enne tööga alustamist ballooni soojendada soojas ruumis või soojas vees, Soojendava vee või õhu temperatuur ei tohi ületada +30 °C.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee