Puidu seep Rubio Monocoat Soap 1L

20.54 
+

Rubio Monocoat Soap on õlitatud pindade regulaarseks puhastamiseks mõeldud seep, mis eemaldab põhjalikult mustuse ja rasva, ei jäta kilejat kihti ning aitab hoida puidu looduslikku matti viimistlust. Rubio Monocoat Soap on kontsentraat ning seetõttu väga ökonoomne. Monocoat Soapi kasutatakse nii põrandate hooldamiseks kui pesemiseks.

Regulaarne põrandapesu:

Põrandat pesta seebiveega vastavalt vajadusele vahekorras 10 g seepi 5 liitri vee kohta.

Hoolduspesu:

Puhastada põrand tolmuimejaga.

Lahustada ¼ klaasi seepi 4 liitris vees. Kasutada kahte ämbrit: üks vee ja seebi seguga, teine puhta veega.

Kasta mopp vee ja seebi segu ämbrisse, seejärel väänata välja nii, et mopp jääks niiskeks.

Pesta üks osa põrandast.

Loputada mopp vee ämbris, väänata korralikult välja ning korrata sama protseduuri. Pesta samamoodi järgmine osa põrandast. Jätkata kuni kogu põrand on puhas.

Mitte jätta põrandale üleliigset vett. Kasutada alati niisket, mitte märga moppi. Mitte kõndida põrandal enne, kui see on täielikult kuiv (15 minutit). Hoolduspesu peaks tegema korra kahe kuu jooksul.

Rubio Monocoat Soap on saadaval ka pihustatavas pudelis - Surface Care - mis on valmis koheseks kasutamiseks. Spreipudel on kasutatav mitmekordselt: spreilahuse tegemiseks lahustada 1tl seebi kontsentraati veega täidetud spreipudelis.

Toote säilivusaeg on kuni 12 kuud. Hoida kuivas kohas ja originaalpakendis. Mitte lasta külmuda.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee