SBS UNIFLEX EPP 4,0 / 1x10m / aluskate lamekatusele /10m²

-15%
31.90 
Tavahind: 37.37 
Allahindlus koguselt:
Kogus 5+
Hind 29.90 €
+

SBS-polümeerbituumenist katusekattematerjal lamekatuste ja väikese kaldega katuste kattematerjaliks ning hüdroisolatsiooniks.

Unifleks on valmistatud kvaliteetsest SBS-polümeer-bituumenist ning armeeritud tugikangaga (polüester, klaaskangas, klaaskiud). SBS-elastomeerse polümeeri omadused tagavad materjali elastsuse madalatel temperatuuridel. Materjali pealispind on kaetud kiltkivipuistega, PE-kilega või peenliivaga. Aluspinda katab kuumutamisel sulav PE-kile.

Unifleks omab TTÜ Katsekaja Vastavustunnistust nr 2003-26. Unifleks kuulub katusekattematerjalide klassi K2. Unifleks omab Tervisekaitseinspektsiooni nõusolekut katusekattematerjali kasutamiseks ja müügiks Eestis, nr.15-5/1. Unifleks´i toodetakse vastavalt ISO 9002 kvaliteedinõuetele. Unifleks katusekatted ja hüdroisolatsioonimaterjalid on 10-aastase garantiiga

Unifleks´i paigaldamine toimub keevitusmeetodil spetsiaalse propaangaasipõletiga. Aluspind peab olema puhas, kuiv ja võimalikult sile. Katuste renoveerimisel tuleb katus eelnevalt puhastada ning eemaldada esinevad aurukotid. Materjali ühenduskohad tehakse ülekattega pikisuunas 8-10 cm ja põikisuunas 12-15cm. Materjali mehaaniliseks kinnitamiseks kasutatakse spetsiaalseid kinnitustüübleid või seibidega kruve.

Ohutusnõuded: Tahkes olekus tervisele ja keskkonnale täiesti ohutu. Paigaldamisel keevitusmeetodil arvestada järgmiste ohutusnõuetega: a) vältimaks sulanud bituumeni sattumist nahale kasutada kaitseriietust ja töökindaid, b) järgida tuleohutuse nõudeid ning vajadusel kasutada CO2, pulber- või vahukustuteid.

Pakend: 23 rulli alusel

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee