Solidor reguleeritav terrassijalg (14-17cm)/ tk

5.40 
+

Belgia perekonnaettevõtte Solidor reguleeritavatele terrassijalgadele saab ehitada terrasse puitlaudisega, keraamiliste ja kiviplaatidega, metall- ja plastikrestidega. Samuti on terrassijalgu võimalik kasutada kergehitiste paigaldamisel või tõstetud põrandate ehitamisel. Paigaldus on kiire ja lihtsasti teostatav ning looditav.

Kanalisatsiooni- või ventilatsioonitorusse ei ole vaja valada vundamenti, vaid piisab näiteks Fibo ploki maasse kaevamisest ning edasi toimub rihtimine väga lihtsalt. Terrassijalad saab paigutada plokile või tasasele maapinnale ning fikseerida jalad paigaldatava tala külge. Edasi tuleb keerata terrassijalad õigele kõrgusele soovitud tasapinna saamiseks ning alustada laudise paigaldusega.

Võimalik kasutada Sol-a-stick elementi, mis võimaldab terrassi pealispinnas vältida kinnituskruve.

Terrassijalad on valmistatud taaskasutatud plastikust, tootmisprotsessi käigus ei teki jäätmeid.

Kuna jalgade kõrgus on väga täpselt reguleeritav, saab terrassi paigaldada täiesti tasasena, olenemata aluspinna kaldest või liigist. Süsteemi on lihtne paigaldada ehitus- ja lammutustöödeta ning see võimaldab terrassi sujuvalt hoonega ühendada.

Süsteemid on stabiilsed, UV ja tuulekindlad, vett läbilaskvad, pakuvad head heliisolatsiooni, suure koormustaluvusega.

+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee