Täisautomaatne espressomasin PHILIPS EP3510/00

448.99 
EP3510/00
+

Tehnilised andmed

Tootja

Philips

Värv

Must

Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv, Kohvioad

Kohvimasina ekraan

Must/valge

Kohvimasina menüü keeled

inglise

Veepaagi maht

1.8 l

Kohviubade mahuti

250 g

Piimavahustusotsiku tüüp

Manuaalne vahustaja

Kohviveski tüüp

Keraamiline

Mitu musta kohvi saab valmistada korraga

2

Mitu piimaga kohvi saab valmistada korraga

0

Reguleeritav tassi suurus

Jah

Kas kohvimasin valmistab kuuma vett?

Jah

Reguleeritav kohvi kangus

Jah

Maksimaalne arv salvestatavaid retsepte

3

Maksimaalne tassi kõrgus

152 mm

Katlakivieemaldusprogramm

Jah

Automaatne loputus

Jah

Kohvipaksusahtli mahutavus (tassides)

15

Reguleeritav kohvi kogus

Jah

Võimsus

1850 W

Veepumba rõhk

15 BAR

Sügavus

42.9 cm

Kõrgus

33 cm

Laius

21.5 cm

Päritoluriik

Rumeenia

EAN

8710103780670

Kaal

7.2 kg

Tooteinfo

Valmistage oma lemmiktass kohvi vaid ühe nupuvajutusega! Saate ideaalset espressot värskelt jahvatatud ubadest ja lihtsalt valida kanguse, temperatuuri ja suuruse mugava ekraani kaudu. Tänu klassikalisele piimavahustajale saate kuuma piimavahu täpselt nii, nagu soovite.

VALMISTAGE TASS KOHVI ILMA KOFEIINITA

Neile, kellele meeldib kohv ilma kofeiinita, saab see masin asendamatuks. Tänu jahvatatud kohvi kasutamise võimalusele saate valmistada kofeiinivaba kohvi.

KLASSIKALINE PIIMAVAHUSTAJA

Klassikaline piimavahustaja, tuntud ka kui “Pannarello” valmistab auru, millega saab valmistada pehmet piimavahtu parima cappuccino tegemiseks. Tundke end nagu tõeline kohviekspert – looge ideaalseid kohvijooke traditsioonilisel viisil!

MUGAV EKRAAN

Saate mugavalt muuta mitte ainult oma jookide maitset, vaid ka suuruseid, kanguseid ja temperatuure igal joogil. Kui soovite oma jooke veelgi kiiremini teha – isikupärastage jook, seadistades oma lemmikretsepti ja andes sellele nime. Siis peate vaid ühte nuppu vajutama ja masin valmistab teie lemmikjoogi!

100% KERAAMILINE VESKI

100% keraamiline veski on tugev ja vastupidav. See jahvatab kohviubasid täpselt ning kindlustab, et saate parima kohvijoogi. Vastupidiselt teistest matejalidest veskitele aitab keraamiline veski ära hoida ubade ülekuumenemist jahvatamise ajal. Sellel veskil on ka 5 jahvatusastet, mis lubab teil jahvatatada oma lemmikube väga peeneks kange espresso jaoks või hoopis jämedamaks kergemate kohvijookide tarbeks. Kohvi valmistamine vastavalt oma individuaalsele maitsele pole kunagi olnud nii lihtne!

LIHTNE HOOLDUS

Automaatne loputus hoiab masina puhtana peale iga tassi kohvi valmistamist.

Uus ja patenteeritud Saeco innovaatiline “AquaClean” veefilter lubab teil ära kasutada oma kohvimasina kõiki võimalusi. See lubab masinaga valmistada kuni 5000 tassi ilma katlakivieemaldust läbi viimata. Kui AquaClean filter on sisestatud, siis katlakivieemalduste küsimine deaktiveerub automaatselt. Filtrit tuleks vahetada iga 3 kuu tagant.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee