Terrassilaud Neular Craft 138x32mm pruun/ 3,6m

44.51 
+

Neular terrassilaud on praktiline ja keskkonnasõbralik valik. Kõrgtehnoloogiline plastikprofiil on alternatiiv puidule, pakkudes niiskuskindlust, vastupidavust ja kauakestvust. Neular terrassilauad kestavad ülikaua minimaalse hooldusega, sealjuures kulumata ja pragunemata.

Craft terrassilauad on valmistatud taaskasutatud plastikust, mis erinevalt komposiitmaterjalidest ei kildu, ima niiskust ega mustust. Lauad on praktiliselt purunematud, mittetoksilised, ei aja pinde ning ei muutu isegi niiskusega libedaks. Neular on niiskuskindel ning seda ei kahjusta ka putukad ega närilised.

Erinevalt puidust ei mõjuta ilm Neular laudade eluiga. Lauad on veekindlad ja hallitusvabad. Ka päike ei kahjusta UV-kindlaid laudu. Laud pikeneb kraadise temperatuuri muutuse korral vaid 0,069 mm meetri kohta.

Terrassilaudu saab töödelda sarnaselt puiduga. Laudu on lihtne paigaldada ja hooldada ning terrass on vastupidav, ilmastikukindel ja isikupärane. Laudu saab paigaldada kahtepidi, sileda või soonelise poolega.

Kasutades ka terrassi aluskonstruktsiooni ehitamiseks Neular profiili, on tulemuseks tugev, täielikult ilmastiku- ja lagunemiskindel aluskarkass.

Neular tooted on 100% valmistatud taaskasutatud plastikust majapidamisjäätmetest ning on ka omakorda 100% taaskasutatavad. Tootmistehnoloogia on jäätmevaba.

Neular Craft terrassilaudadel on 15-aastane tehasegarantii.

1 meetri terrassilaua kohta kulub 14 kinnitusklambrit.

Terrassilaua paigaldusjuhend (PlastRex_Terrassilaud_paigaldusjuhend.pdf, 5,845 Kb) [Laadi alla]

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee