Terrassiplaat WPC 300x300x22mm espresso/ pakk 10tk

50.67 
+

Mõõdud: 22 x 300 x 300 mm
Pakis 10 plaati

Puitplastik on loodussõbralik taaskasutatud materjal, mis koosneb puidu ja plastiku segust. Puitplastik ei vaja lisahooldust õlide ja puidukaitsevahenditega. Koostises olev plastik ei ima vett ja kaitseb lauda välistingimuste ning kahjurite eest. Puit annab materjalile pehmuse, soojuse ja libisemiskindluse.

Uue põlvkonna Gamrati WPC terrassilaudade puitplastik-mass on ümbritsetud PVC kihiga, mis muudab lauad jalasõbralikuks, libisemiskindlaks ning pinnuvabaks. Oluline eelis puidust terrassilaudade ees on pea olematu hooldusvajadus ning ilmastikukindlus: päiksekiirgus, vihm ja miinuskraadid ei muuda terrassilaua värvust.

Innovaatiline kahekihiline pressimistehnoloogia pärsib temperatuuri muutumisel materjali paisumist ja kahanemist ca 4-5 korda, mis muudab terrassilauad 99% mõõdus püsivaks. Lisaks hülgavad Gamrati WPC terrassilauad vett ja mustust ning praktiliselt ei märgu. Puitplastik terrassilauad ei vaja regulaarset hooldust ning säilivad kaunina aastakümneid.

Vastupidavad lauad sobivad ka korrusmajade rõdude põrandatele, kasvuhoonete käiguteede ehitamiseks, laste liivakastide äärteks (pinnuvaba!) ning kompostikastide ehitamiseks.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee