Välisvoodrilaud 18x146(136) mm (horisontaal UYK0 / kuusk / sile / AB)

3.11 
*
+

Kattev laius: 136mm

Kvaliteet (kuusepuust) AB höövelmaterjalide tooraineks on peenpalgi südamikuprussid, mis on valdavalt väikeste tervete okstega. Kuusepuit imab oma erilise rakuehituse tõttu vähem niiskust ja sobib männist paremini välitingimustes kasutamiseks. Välitingimustes kasutuses olev puit kaitstakse / viimistletakse värvi, puidukaitsevahendi või ka süvaimmutusega väliskeskkonna pideva mõju eest. Välisvoodrilaudades on keelatud putukakahjustused, mädanik, sine, läbivad lõhed, mehhaanilised vigastused. Servaokste kildumist võib esineda vähesel määral, kuid peale paigaldust ei tohi defekt olla läbiv. Mädaoksad ei ole lubatud. Vaigupesade ning sissekasvanud koore hulk on piiratud. Otsalõhed ning hööveldamata kohad laua otstes on lubatud laua laiuse pikkuselt. Kõverused on lubatud sel määral, et paigaldamine oleks võimalik. Tootmisprotsessi käigus sorteeritakse välja oksaaukudega lauad, kuid kuna oksaauke võib tekkida sorteerimise järgselt, siis on võimalik nende esinemine vähesel määral. Tolerantsid pikkuses -0/+50mm, paksuses ning laiuses +-0,5mm. Kasutuskülje otstes lubatud hööveldamata kohti laua laiuse pikkuselt. Niiskus hööveldamisel 16% +-2%.

Kaupade tagastamistingimused:

Palume kauba vastavust saatedokumentidele kontrollida ning teavitada müüjat 3 tööpäeva jooksul peale kauba üleandmist- vastuvõtmist.

Kaup ei kuulu tagastamisele või ümbervahetamisele, kui:

- kaupa ei ole peale tarnimist heaperemehelikult ladustatud
- kaup on ladustamise ja/või kliendipoolse transpordi käigus vigastatud.
- kaup ei ole tagastamishetkel algsel kujul (seda on mõõtu lõigatud, värvitud, paigaldatud).

+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee