Välisvoodrilaud UTVK 21x146(136)mm (täispunn / kare / kuusk)

3.05 
*
+

Kattev laius: 136 mm

Kvaliteetsest kuusepuidust AB höövelmaterjalide tooraineks on peenpalgi südamikuprussid, mis on valdavalt väikeste tervete okstega. Kuusepuit imab oma erilise rakuehituse tõttu vähem niiskust ning sobib seega männist paremini välitingimustes kasutamiseks. Välitingimustes kasutatav puit kaitstakse / viimistletakse värvi, puidukaitsevahendi või süvaimmutusega. Välisvoodrilaudades on keelatud putukakahjustused, mädanik, sine, läbivad lõhed, mehhaanilised vigastused. Servaokste kildumist võib esineda vähesel määral, kuid pärast paigaldust ei tohi defekt olla läbiv. Mädaoksad ei ole lubatud. Vaigupesade ning sissekasvanud koore hulk on piiratud. Otsalõhed ning hööveldamata kohad laua otstes on lubatud laua laiuse mõõdus. Kõverused on lubatud sel määral, et paigaldamine oleks võimalik. Tootmisprotsessi käigus sorteeritakse välja oksaaukudega lauad, kuid kuna oksaauke võib tekkida sorteerimise järgselt, siis on võimalik nende esinemine vähesel määral. Tolerantsid pikkuses -0/+50 mm, paksuses ning laiuses +-0,5 mm. Kasutuskülje otstes lubatud hööveldamata kohti laua laiuse pikkuselt. Niiskus hööveldamisel 16% +-2%.

Kauba vastavust saatedokumentidele tuleb kontrollida ning vajadusel teavitada müüjat 3 tööpäeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

Kaup ei kuulu tagastamisele või ümbervahetamisele, kui:

  • kaupa ei ole pärast tarnimist heaperemehelikult ladustatud
  • kaup on ladustamise ja/või kliendipoolse transpordi käigus vigastatud
  • kaup ei ole tagastamishetkel algsel kujul (seda on lõigatud, värvitud, paigaldatud).
+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee