Vedel kontsentraat TAIMERAMM 1l - parim nii taimedele kui sinule!

8.00 
+

GreenTOP Taimeramm kasvustimulaator 1-liitrises plastpudelis

Green TOP Taimeramm on orgaaniline taimede kasvustimulaator, mis on valmistatud vihmausside Staratel toodetud vermikompostist. Vermikompost sisaldab tasakaalustatud vahekorrkogu taimedele vajalikku toitainetekompleksi, mikroelemente, fermente, humiinaineid ja vitamiine. Toode sisaldab kõiki vermikomposti komponente lahustunud kujul: humaate , fulvo- ja aminohappeid, vitamiine, looduslikke fütohormoone, mikro- ja makroelemente, mulla mikroorganismide spoore ja looduslikku fermenti kitinaasi. Toode tugevdab juurestikku, stimuleerib taime kasvu ja arengut, parandab taime vastupanuvõimet haigustele, kaitseb taimi kahjurputukate eest ja hävitab patogeenset mikrofloorat.

Kasutamine: Soovitatav kasutada juurte kaudu kastmisel vahekorras 1:50, ehk 2 korgitäit 1 liitri vee kohta kuni paar korda kuus. Piserdamisel lehtedele ja vartele vahekorras 1:100, ehk 1 korgitäis 1 liitri vee kohta kuni paar korda kuus.

Sobib kasutamiseks mahepõllumajanduses!

Ohutusabinõud: Töötamisel kasvustimulaatoriga järgida hügieeninõudeid, soovi korral kasutada kaitsekindaid. Lahuse silma sattumisel pesta rohke puhta veega.

Säilitamine: Kasvustimulaatorit tuleb säilitada eemal otsese päikesevalguse eest. Lubatud säilitustemperatuur +4 kuni +24 kraadi. Vältida toote läbikülmumist.

Põhikoostis:
  • humiinaineid mitte alla 2 g/l
  • lämmastik (N) mitte alla 1500 mg 100 g kuivaine kohta
  • fosfor ( P ) , mitte alla 1600 mg 100 g kuivaine kohta
  • kaalium ( К ) , mitte alla 2500 mg 100 g kuivaine kohta
  • mikroelemendid: Mg, Fe; Mn, B, Mo, Zn, Cu
Garanteeritud säilivusaeg on 24 kuud valmistamisest.
Toote omadused säilivad oluliselt kauem.
Valmistamise kuupäev on trükitud pakendile või kastile.
+

Leia valikust oma maakond ja seejärel kuvatakse sulle transpordi hinnad ja kauba asukoht juhuks, kui soovid tulla oma transpordiga. Kui transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee