Vermikompost TAIMERAMM 8L- parim Sinu taimedele ja Sulle endale!

-25%
19.00 
Tavahind: 25.50 
+

TAIMERAMM ehk vermikompost (biohuumus) on vihmausside poolt läbitöötatud maheveisesõnnikust kompost. Vihmaussid rikastavad seda oma seedetraktis arvukate ensüümidega. Vihmaussisõnnikus sisaldub suur hulk ( kuni 32% kuivaines) huumuslikku ainet, mullale ja taimedele kasulikke mikroorganisme. Vermikomposti eristab teistest orgaanilistest väetistest vees lahustuva lämmastiku, fosfori, kaaliumi kõrgendatud sisaldus. Samuti on mikroelemendid paremini omastatavs vormis.

Vermikomposteerimise käigus läbivad umbrohu seemned vihmausside organismi ja kaotasvad seeläbi idanevuse. Lisaks sellele on vermikompostis, võrreldes tavaliste orgaaniliste väetistega, madalam soolekepikeste sisaldus. Kuna vihmaussid töötlevad oma seedetraktis raskemetallid raskesti lahustuvateks ühenditeks, väheneb komposti toksilisus ja kahjulikud ained muutuvad taimedele praktiliselt kättesaamatuks.mis sisaldab endas taimedele kergesti omastatavaid kasulikke ja vajalikke toitaineid ja mineraale.

Põllumajandusameti Mahepõllumajandusbüroo on tunnustanud Taimerammu ja Taimeramm kontsentraati orgaanilise väetise (kasvustimulaatorina) ja antud tooteid on lubatud kasutada mahepõllumajanduses.

GreenTOP Taimeramm 8L - kilekotis

Kasutamine: Toataimede mullale lisada 40-­‐100 ml üks kord kahe kuu jooksul sõltuvalt taime poti suurusest. Istutamiseks segada turbaga vahekorras 1 osa Taimerammu : 3 osa turvast. Sobib kasutamiseks mahepõllumajanduses.

Ohutusabinõud: Ettenähtud niiskusesisaldusega vermikompost on tuleohutu ja mitte plahvatusohtlik raskesti süttiv materjal. Pakendatud paberkotti. Töötamisel vermikompostiga järgige isikliku hügieeni nõudeid, soovi korral töötage kaitsekinnastega. Vermikomposti silma sattumisel kasutage pesemiseks rohkelt puhast vett.

Säilitamine: Vermikomposti GreenTop tuleks säilitada kuivades kinnistes ruumides eemal otsese päikesevalguse käest. Lubatud säilitustemperatuuride vahemik on -­‐25 kuni +40 kraadi.

Koostis*:

  • * Koostis on määratud konkreetse proovi analüüsi tulemusel ja võib varieeruda.
  • pH = 6 -­‐ 7,5
  • humiinaine sisaldus kuivaines mitte vähem kui 25%
  • lämmastiku (N) sisaldus 800 mg/100 g kuivaine kohta
  • fosfori (P) sisaldus 900 mg/100 g kuivaine kohta
  • kaaliumi (K) sisaldus 800 mg/100 g kuivaine kohta
  • mikroelemendid: Mg, Fe, B, Mn, Cu, Mo, Zn

Garanteeritud säilivusaeg 24 kuud valmistamisest.
Toote omadused säilivad oluliselt kauem.
Valmistamise kuupäev on trükitud pakendile.

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee