Polükarbonaat, kihtplastik KIRGAS 105x200cm / ERIHINNAGA

12.00 
Tavahind: 14.90 
Allahindlus koguselt:
Kogus 15+
Hind 8.50 €
+

Tootja: Makrolon (Saksamaa), Lexan (Austria) või Polygal (EU)

Kihtplastik ehk polükarbonaat kasvuhoonetele, varikatustele, talveaedadele

Polükarbonaat on olnud edukalt kasutusel juba üle 50 aasta. Aastast aastasse on kasutatud miljoneid ruutmeetreid seda materjali talveaedade, kasvuhoonete ja varikatuste ehitamiseks.

Polükarbonaat on ilmastikukindel. Spetsiaalne kattekiht kaitseb materjali UV-kiirguse eest, tänu millele annab tootjatehas materjalile 10 aastase garantii valguse läbilaskvusele. Tegelik püsivus 30-40 aastat

Polükarbonaat on löögikindel materjal, polükarbonaat Makrolon Mono praktiliselt purunemiskindel.

Polükarbonaat on hea valguse läbilaskvusega. Olenevalt materjali paksusest jääb mitmekihilise tahvli valguse läbilaskvus vahemikku 69-80%.

Polükarbonaat kihtplastik on väga hea soojapidavusega. 40 mm paksusega polükarbonaat-tahvli U -koefitsent on 1,0 W/m2K.

Polükarbonaat on keskkonnasõbralik. Kihtplastik aitab säästa energiat (soojust ja elektrit). Pärast kasutamisaja lõppu on polükarbonaat ümbertöödeldav ja taaskasutatav. Utiliseerimisel ei eralda polükarbonaat (polükarbonaat, PC) keskkonnaohtlikke ühendeid. Põletamisel eraldab polükarbonaat peamiselt vett ja süsinikdioksiidi (CO2).

Polükarbonaat ei põle iseseisvalt. Polükarbonaat kihtplastiku süttivustundlikkuse/tuleleviku klass (paksused 6-20 mm) on B-s1-d0 (B1). See võimaldab polükarbonaati kasutada TP1 nõuetele vastavates konstruktsioonides.

Polükarbonaat kihtplastik on kergesti töödeldav. Materjali töötlemine (lõikamine, puurimine, kinnitamine jne.) ei nõua erilisi töövahendeid.

Makroloni tehnilised andmed (Makrolon-tehnilised-andmed.pdf, 133 Kb) [Laadi alla]

Kihtplastiku paigaldusjuhend (Paigaldusjuhend_kihtplastik..pdf, 1,139 Kb) [Laadi alla]

+

Vali piirkond, kuhu kaup tarnitakse. Kui ka siis transpordiinfo puudub, küsi pakkumist klienditeenindusest: info@interbauen.ee